LV

RU

EN

Fantastic place for excellent leisure meant only for awesome people!

Fill out the application form in order to make a reservation

 

It will take less than a minute to fill out the application form in order to make a reservation. No signing in required.

About Me

Es esmu viesu namiņš -  „Kārumnieki” un mani te Siguldas pusē pazīst. Citi domā, ka esam lāču ģimene – Kārumnieki, kas dzīvo meža biezoknī un mielojas pie medus poda. Pat īsti nezinu...  esmu tāds brūns, stiprs un silts, mitinos meža malā un man ļoti patīk, ka pie manis brauc ciemos.

Pie manis visi jūtas labi, neviens nesatraucas par laiku, naudu, vecumu un nodarbošanos, pie manis visi ir priecīgi, smaida un joko. Te ikviens ir laimīgs, elpojot un klausoties klusumu. Pavasarī te ir tik skaļš klusums... tas tāpēc, ka putni dzied. Un kā te smaržo gaiss – ievas un ceriņi, liepas un tikko noļauta ziedu pļava....

Man te ir savs dīķis, kurā saule spoguļojas dienā, bet mēness – naktī. Vasaras karstumā te var veldzēties no karstās saules, bet vakaros var klausīties varžu koncertus.  Un vēl, vakaros pie manis ciemos nāk migla un aicina spēlēt paslēpes. Tās var ilgt līdz rītam, jo nekur jau nav jāsteidzās un rasā izmirkušas kājas Tu vari sasildīt manā azotē – pie kamīna. Atbrauc ciemos un tad jau pats redzēsi!

Esmu ļoti jauns un man nekad nav bijis skumji vai garlaicīgi. Pie manis ikviens atrod veidu, kā labi pavadīt laiku un gūt prieku. Piemēram, Tu gribi sarīkot jautru ballīti draugiem vai pabūt divatā ar savu mīļoto, atnāc pie manis un mēs vienosimies par siltu pirtiņu un mājīgu kamīnu, par labu mūziku, saldu miegu un citiem pārsteigumiem. Te ir tik jauki, ka negribas braukt prom! Tā tas ir un tā tas būs, arī nākamgad un arī pēc tam.

Ja kādreiz esi Siguldas pusē, tad atceries par mani.

Būs interesanti!

Offers
Spaceous, cosy rooms Bedrooms with additional 20 beds Sauna and an outdoor hot tub

250 m2 space for birthday parties, marriage celebrations, seminars, children parties, and sports events.

On the second floor there are 4 cosy rooms with total 15 beds and a hall for 20 more beds

We offer to take a sauna and later relax in an outdoor hot tub.

Address Viesu nams “Kārumnieki” Kalnabeites, Siguldas pagasts Siguldas novads, LV-2150 Contact Us Telephone: +371 29338444 E-mail: karumnieki@gmail.com
  • Guest House "Kārumnieki"